مزایای داشتن وب سایت      

هزینه سایت

  هزینه راه اندازی پایین تر

هزینه راه اندازی وب سایت با توجه به نیاز شما، به مراتب پایینتر از خرید یک مکان فیزیکی در سطح شهر است. شما مالیات پرداخت نمیکنید و قبض آب و برق برای شما فرستاده نمیشود!

اطلاع رسانی سریع تراطلاع رسانی سایت

وب سایت این امکان را به شما میدهد تا در کوتاه ترین زمان ممکنه، مشتریان پی به تغییرات و محصولات جدید برده و از آخرین اخبار سایت شما مطلع شوند. حتی موتورهای جستجو نظیر گوگل، یاهو، بینگ اطلاعات سایت شما را به کاربران اینترنت پیشنهاد میدهند.

پشتیبانی و رفع مشکلات به شیوه بهترپشتیبانی سایت

وب سایت این امکان را به مشتریان شما میدهد تا در هر ساعت شبانه روز، مشکلات احتمالی خود را در خصوص محصولات یا خدمات با شما در میان بگذارند. شما نیز برای پشتیبانی از خدمات ارائه شده، نیاز به مکان فیزیکی ندارید.

طیف تبلیغاتی گسترده ترتبلیغات کم هزینه

محصولات و خدمات شما بر خلاف یک فروشگاه واقعی به صورت ۲۴ ساعته در دسترس است و هزینه زمانی و مالی کمتری برای شما دارد. بازدیدکنندگان سایت شما، از یک منطقه یا شهر خاصی نخواهند بود. بلکه خدمات شما به کل جهان عرضه میشود و هزینه تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها به مراتب ارزانتر میباشد.

توجه کنید که رقیبان شما نیز بیکار نیستند و برخی در این راه از شما پیشی گرفته اند. پس همین امروز به دنبال راه حلی برای بدست آوردن سهم بیشتری از بازار باشید.