گوشی‌های تاشوی سامسونگ

 

در رابطه با گوشی‌‌های هوشمند، گوشی‌های هوشمند تاشو همیشه محبوب و و برای کاربران جذاب بوده و هستند. شرکت ها ی بزرگ تولید گوشی‌های هوشمند از جمله اپل و مایکروسافت ، ایده و طرح‌های تاشو را برای گوشی‌های هوشمند سال‌‌ها پیش ثبت کرده‌اند، ولی تا به حال هیچ کدام به  تولید انبوه نرسید.

شاید شاهد تغییر این ماجرا در پایان امسال باشیم. ممکن است سامسونگ اولین قدم را در این قلمرو ناشناخته بگذارد و در نمایشگاه(Mobile World Congress) MWC  امسال  که در بارسلونای اسپانیا برگزار میشود ، یک پروتوتایپ از گوشی‌های تاشوی آینده خود را ارائه دهد. گفته می‌شود که این پروتوتایپ از یک نمایشگر AMOLED  بهره ببرد، ولی از سایر مشخصات آن هیچ اطلاعاتی در دسترس نمی‌باشد.

سامسونگ در واخر سال ۲۰۱۷ تولید اولین گوشی‌های هوشمند تاشوی خود را شروع میکند. در مورد مسائل فنی که شامل تولید آن است و اتکا و وابسته بودن گوشی‌های هوشمند به PI (پوششی بر پایه پلی آمید)، تولید انبوه این نوع از گوشی‌ها تا سال آینده امکان پذیر نخواهد بود.

پلی‌آمید که ماده سازنده این گوشی های هوشمند تاشو خواهد بود ماده‌ای بسیار نازک و انعطاف‌پذیر بوده و در برابر گرما مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد و در دماهای بسیار پایین تا دمای بسیار بالا شکلش ثابت می‌ماند. و البته ، به خاطر نازک و انعطاف‌پذیر بودنش یک ماده کلیدی در همه گوشی‌های تاشو خواهد بود.

ولی احتمالا شاهد تولید انبوه این گوشی‌ها در نیمه اول سال ۲۰۱۸ میلادی باشیم.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 7 =