Plug in  جدید linkedin  به نامه Charlie  که به تازگی منتشر شده است ، یکی از ابزارهایی است که کاربران لینکدین از آن برای آسانتر کردن ارتباطات خود استفاده میکنند. این plug in  آدرس ایمیل کاربران لینکدین را پیدا میکند تا آنها بتوانند با هم ارتباط پیامی داشته باشند. همچنین میتوان از این ابزار خواست که اطلاعاتی درمورد یک کاربر را در اختیار کاربری دیگر قرار دهد.

با وجود مفید بودن این ابزار ، امن بودن آن مورد بحث این روزهای کاربران لینکدین شده است. برخی از این کاربران بر این باورند که Charlie  پروتکل های امنیتی لینکدین را نادیده میگیرد و به آدرس های ایمیل  و اطلاعات کاربران دسترسی پیدا میکند و آنها را در اختیار هر کاربری قرار میدهد.

آقای    Aaron Frazin مدیر عامل شرکت سازنده Charlie   این  موضوع را رد کرد و اذعان داشت که این plug in  از الگوریتم های پیچیده ای برای یافتن ادرس های ایمیل استفاده میکند و با توجه به اطلاعاتی که کاربران در پروفایلشان وارد میکنند میتواند آدرس های ایمیل آنان را حدس بزند. وی با گفتن این که Charlie  با حدس و گمان به آدرس های ایمیل دسترسی پیدا میکند ، به این بحث خاتمه داد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =