سیستم مدیریت محتوای اختصاصی فیروزه

به آسانی وب سایت خود را مدیریت و برنامه ریزی کنید.

پس از شش سال کد نویسی تحت وب توانسته ایم سیستم مدیریت محتوای وب سایتمان را ارتقا و توسعه دهیم به گونه ای که شما بتوانید به سادگی تمام بخش های وب سایت خود را برنامه ریزی و مدیریت کنید. این سیستم به گونه ای طراحی شده حتی می توانید فعالیت های بهینه سازی وب سایت را خود مدیریت و انجام دهید. در کد نویسی این سیستم از زبان برنامه نویسی ASP.net استفاده شده و به صورت سه لایه طراحی شده. این سیستم قابلیت اختصاصی شدن و ارتقا در هر زمان را برای شما خواهد داشت .

 

حفظ اطلاعات و امنیت وب سایت می توان گفت ابتدایی ترین و مهمترین نکته هر پایگاه اینترنتی امنیت آن می باشد. امروزه با گسترده تر شدن فضای مجازی و کاربردی تر شدن این تکنولوژی این فرصت را برای هکر ها و سود جویان بوجود آورده که بتوانند به اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کرده تا از این اطلاعات در جهت مقاصد خود استفاده ببرند.در طراحی و توسعه سیستم مدیریت محتوای نوین مارکتینگ کلیه اصول امنیتی رعایت شده و این اطمینان داده می شود که این سیستم با هر گونه حملات امنیتی می تواند مقابله کند.

از موارد اجرای کد نویسی در طراحی وب سایت و همچنین سیستم مدیریت محتوای آن سرعت بارگزاری آن می باشد. استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا اجرای کدنویسی تمیز و رعایت کلیه اصول استاندار در برنامه نویسی این سیستم راحتی کار و سرعت بالا را برای شما فراهم ساخته تا شما قادر باشید حتی با سرعت پایین اینترنت بتوانید وب سایت خود را مدیریت کنید

بدون شک وب سایتی که در صفحات گوگل حضوری نداشته باشد با به عبارتی ایندکسی و رتبه بندی در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل نداشته باشد وب سایتی با بازدهی بسیار پایین خواهید بود با توجه به اینکه برای سئو کردن هر وب سایت نیازمند مدیریت درست و رعایت اصول اولیه در داخل وب سایت هستیم و به طبع نیازمند یک سیستمی که بتوان این موارد را مدیریت کرد. تیم طراحی نوین مارکتینگ کلیه قواعد و اصول سئو را در اجرای این سیستم مدیریت محتوا رعایت کرده و همچنین این امکان را به شما می دهد هر زمان بتوانید این تغییرات را خود از طریق پنل اجرا و مدیریت کنید.

راحتی کار با هر نرم افزار یا برنامه کامپیوتری می تواند بسیار لذت بخش برای ما باشد. امروزه شرکت های بزرگ کامپیوتری دنیا به این نکته توجه ویژه ای دارند چرا که بر این معتقد زمانی کاربران و مشتریان آنها به سادگی بتوانند از محصولات آنها استفاده کنند رضایتمندی بیشتری کسب خواهد شد. ما با در نظر داشتن این اصل و در جهت ارایه سرویس بهتر به کاربرانمان طراحی این سیستم را به راحترین و کاربردی ترین حالت برنامه ریزی کرده ایم تا بتوانید در کمترین زمان آموزش دیده و بتوانید به راحتی وب سایت خود را مدیریت کنید.

سیستم مدیریت محتوای نوین مارکتینگ به گونه ای طراحی و کدنویسی شده که می تواند از چندین زبان به صورت هم زبان پشتیبانی کند. همچنین محدودیتی در اتصال دامنه به این سیستم وجود ندارد و قادر خواهید بود زبان های وب سایت و دامنه های آن را به راحتی از این طریق مدیریت و برنامه ریزی کنید.

به منظور اجرای با کیفیت و استاندارد سیستم مدیریت محتوای نوین مارکتینگ از سیستم برنامه نویسی ۳ لایه در آن استفاده شده و این اطمینان داده می شود که کلیه استانداردها و تکنیک های به روز دنیا در اجرای این سیستم استفاده شده.

بدون شک یکی از زبان های قدرتمند و امن دنیا سیستم برنامه نویسی Asp.Net می باشد. تیم نوین مارکتینگ با توجه به داشتن تجربه چندین ساله بر روی کدنویسی بر اساس سیستم Asp.Net توانسته از تجربه خود در اجرای پروژه سیستم مدیریت محتوا بهره ببرد و بتواند محیطی را برای کاربران خود فراهم سازد تا بتوانند از طریق این برنامه به بهترین نحو وب سایت خود را مدیریت و هدایت کنند.

مدیریت موارد گوناگون بر روی وب سایت وابسته به قابلیت مدیریت محتوای آن وب سایت می باشد. ما در اجرای کد نویسی این سیستم تمام تلاشمان بر این است تا حد امکان کاربرانمان را بی نیاز به هر پشتیبانی کنیم تا بتوانند موارد و محتوای وب سایت خود را شخصا مدیریت کنند. سیستم مدیریت محتوای نوین مارکتینگ این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به راحتی موارد گوناگون بر روی وب سایت خود را تغییر داده و مدیریت کنید.