This is custom heading element with Google Fonts

طراحی وب سایت

میزبانی وب ( Web Hosting ) چیست؟

به زبان ساده Web Hosting به سرویس دهنده ای گفته می شود که میزبانی سایت ها و صفحات وب را به عهده دارد. بجای کلمه Web Hosting از کلمات “Host” ، “Hosting” و در میان فارسی زبانان از کلماتی همچون “میزبانی وب”، “هاستینگ” و یا “هاست” نیز استفاده می شود.

برای انتخاب نوع سرویس Web Hosting برای Domain خود چه معیارهایی را باید در نظر بگیرم ؟

میزان فضا را متناسب با حجم سایت ( فایلها ، بانک اطلاعاتی و … ) انتخاب نمائید، در صورتی که سایت شما بازدید کننده های زیادی دارد یا در آینده ترافیک بالایی خواهد داشت به پهنای باند ( Bandwidth ) اختصاص یافته توجه نمائید، به Resource های اختصاص یافته به Hosting Plan مورد نظرتان برحسب نوع طراحی و برنامه نویسی سایت خود توجه نمائید و زبان های برنامه نویسی که در سایت خود استفاده نموده اید در Hosting Plan مورد نظرتان پشتیبانی شود، سازگاری سایت با سیستم عامل سرویس Hosting مورد نظرتان و …

همچنین اگر مخاطبین سایت شما بیشتر از ایران است بهتر است برای بالارفتن سرعت وب سایت سرور هاستینگ شما در ایران باشد.

طراحی گرافیکی وب سایت به چه شکل خواهد بود ؟

طراحی گرافیکی به دلخواه و سلیقه مشتری ولی با اعمال نظر کارشناسی فیروزه  در جهت اجرای درست و جذاب و در نظر داشتن اصول بازاریابی انجام خواهد شد.

سیستم کد نویسی طراحی وب سایت فیروزه چیست ؟

با توجه به اینکه چندین سال است در حوزه کد نویسی با زبان دات نت فعالیت داریم و تا به حال چندین ورژن cms وب سایت با کد نویسی .Net اجرا کرده ایم پروژه های طراحی وب سایتمان تحت سیستم ASP.Net  انجام می گیرد. کلیه برنامه نویسی وب سایت و طراحی پنل مدیریتی آن ( cms ) از صفر تا صد توسط کارشناسان و برنامه نویسان مجموعه صورت گرفته و این اطمینان وجود دارد کلیه خدمات ارتقا و پشتیبانی وب سایت ها در آینده به بهترین نحو صورت پذیرد.

آیا فیروزه ثبت دامنه و هاستینگ هم انجام می دهد ؟
به صورت مستقیم جز خدمات اصلی ما نمی باشد ولی برای کلیه پروژه های طراحی وب سایتمان خدمات ثبت دامنه و تهیه هاست را انجام خواهیم داد.

آیا هزینه تهیه هاستینگ وب سایت به عهده فیروزه می باشد ؟
خیر. با توجه به نیاز مشتری و نوع وب سایت هاستینگ به صورت مجزا تهیه و وب سایت بر روی آن نصب خواهد شد. هزینه هاستینگ به صورت فاکتوری مجزا برای مشتری ارسال می شود.

هزینه تقریبی طراحی وب سایت چه مقدار است ؟

با توجه به اینکه اجرای پروژه طراحی وب سایت به صورت مستقیم به عواملی از جمله نوع ماژول های وب سایت و خدماتی که ارایه می دهد بستگی دارد به صورت دقیق نمی توان هزینه آن را اعلام کرد.

مدت زمان اجرای پروژه طراحی سایت چه مقدار است ؟
با توجه به نوع وب سایت و نوع خدمات و ماژول های آن زمان اجرا می تواند متغییر باشد ولی برای یک وب سایت پایه زمان تقریبی ۱۴ روز کاری را در نظر گرفت.

آیا فیروزه سایت وورد پرس هم طراحی می کند ؟
بله با توجه به اینکه فیروزه مجری طراحی وب سایت های بین المللی نیز می باشد. و سایت های وورد پرس طرفداران جهانی زیادی دارد. این توانایی را داریم در زمینه طراحی و توسعه وب سایت های وورد پرس مشاور و مجری خوب و با تجربه ای برای شما باشیم.

برای طراحی وب سایتم از کجا باید شروع کنم ؟
شما کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و نیازهای خود را در حوزه وب اعلام بفرمایید. ما شما را راهنمایی خواهیم کرد.کارشناسان ما در مورد هزینه پروژه زمان آن و همچنین موارد مهم آن شما را یاری خواهند کرد.

آیا امکان مراجعه حضوری نیز هست ؟
بله . در هر زمان از ساعات کاری شما می توانید به محل شرکت مراجعه کرده و مسایل و نیازهای خود را با ما در میان بگذارید. بهتر است برای قبل از مراجعه هماهنگی لازم را با دفتر به عمل آورید.

آیا من می توانم وب سایتم را هاست شخصی خودم داشته باشم ؟
بله. با توجه به لایسنت نرم افزاری و حقوق برنامه نویسی صورت گرفته کد نویسی cms وب سایت کد گذاری شده و سپس در هاست شما قرار خواهد گرفت.