آشنایی با فیروزه ای ها

در سال ۱۳۸۹ ، درک نیاز روزافزون به تکنولوژی های دیجیتال در حوزه ارتباط جمعی و تبلیغات و اهمیت حضور صنایع و بنگاه های تجاری کوچک و بزرگ در این حوزه ، ما را بر آن داشت تا با گردآوری کارشناسان جوان ، خوش ذوق و متعهد ، گروه نرم افزاری نرم نگاران فیروزه را بنیان گذاری کنیم.
علاقه بسیار زیاد به تکنولوژی باعث شد تا ما به رشد و توسعه این فناوری بیاندیشیم . کوشش شبانه روز این جمع صمیمی موجب گردید که در مدت کوتاهی جایگاه خود را میان بزرگان صنعت فناوری دیجیتال یافته و روز به روز بر دانش خود بیافزاید . با افتخار امروز اعلام میداریم که در زمینه تولید و توسعه وب سایت های خبری ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو ، به موفقیت های چشمگیری رسیده ایم و با اتمام سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود ، گام بزرگی به سوی آینده برداشته ایم .

خلاقیت و پشتکار

بر اساس تجربه ی کاری چندین ساله در امر برنامه نویسی ، گروه ما بهترین سیستم ها در خصوص کار تبلیغات و ارایه محصول به مشتری را انتخاب و عرضه کرد است . تجربه کاری موفق سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، تکمیل سیستم مدیریت محتوای اختصاصی فیروزه،کادر مجرب بهینه سازی سایت از جمله دستاوردهای تیم فیروزه در چند سال اخیر می باشد .

پشتیبانی آنلاین

در خصوص امر ارایه مناسب خدمات ، تیم فیروزه در تمام ساعات اداری ، آماده ی ارایه ی خدمات به هموطنان عزیز می باشند.

چشم انداز

به لطف خدا ، تیم فیروزه با پشتکار تیم جوان خود ، امید دارد بتواند در این صنعت جایگاه مناسب با نام خویش را کسب در در عرضه های بین الملی ، نام ایران را سربلند نماید .