آشنایی با فیروزه ای ها

در سال ۱۳۸۹ ، درک نیاز روزافزون به تکنولوژی های دیجیتال در حوزه ارتباط جمعی و تبلیغات و اهمیت حضور صنایع و بنگاه های تجاری کوچک و بزرگ در این حوزه ، ما را بر آن داشت تا با گردآوری کارشناسان جوان ، خوش ذوق و متعهد ، گروه نرم افزاری نرم نگاران فیروزه را بنیان گذاری کنیم.
علاقه بسیار زیاد به تکنولوژی باعث شد تا ما به رشد و توسعه این فناوری بیاندیشیم . کوشش شبانه روز این جمع صمیمی موجب گردید که در مدت کوتاهی جایگاه خود را میان بزرگان صنعت فناوری دیجیتال یافته و روز به روز بر دانش خود بیافزاید . با افتخار امروز اعلام میداریم که در زمینه تولید و توسعه وب سایت های خبری ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو ، به موفقیت های چشمگیری رسیده ایم و با اتمام سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خود ، گام بزرگی به سوی آینده برداشته ایم .

خلاقیت و پشتکار

بر اساس تجربه ی کاری چندین ساله در امر برنامه نویسی ، گروه ما بهترین سیستم ها در خصوص کار تبلیغات و ارایه محصول به مشتری را انتخاب و عرضه کرد است . تجربه کاری موفق سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، تکمیل سیستم مدیریت محتوای اختصاصی فیروزه،کادر مجرب بهینه سازی سایت از جمله دستاوردهای تیم فیروزه در چند سال اخیر می باشد .

پشتیبانی آنلاین

در خصوص امر ارایه مناسب خدمات ، تیم فیروزه در تمام ساعات اداری ، آماده ی ارایه ی خدمات به هموطنان عزیز می باشند.

وردپرس وردپرس

به لطف خدا ، تیم فیروزه با پشتکار تیم جوان خود ، امید دارد بتواند در این صنعت جایگاه مناسب با نام خویش را کسب در در عرضه های بین الملی ، نام ایران را سربلند نماید. هسته‌ی نرم‌افزاری وردپرس توسط هزاران داوطلب نوشته شده است.

سئو  سئو

سئو برگرفته از عبارت  Search Engine Optimization  است که کلمات معادلی چون SEO  یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند.سئو سایت مسئله ایست که این روزها به بزرگترین دغدغه یک وبمستر تبدیل شده است.

دیجیتال مارکتینگ دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ (digital marketing) به استفاده از رسانه‏ های جدید دردنیای تجارت اطلاق میشود که این بازاریابی دیجیتال بسیار به اینترنت وابسته می باشد.

اینفلوئنسر مارکتینگ  اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ شامل بازاریابی کالا و خدمات از طریق کسانی است که در خصوص محصولاتی که دیگران خریداری می کنند، تاثیر و کنترل دارند.